Hlavní menu
  Pronájem pódia
  Kalendář článků
<<  Červen  >>
PoÚtStČtSoNe
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
  Akce
27.04.2024:
Jarní kolvětrání
Těšíme se na Vás.
  Vyhledávání

Vyhledat text

  Kontakt
Občanské sdružení ASANACE

Palackého 1026
Kostelec n. Č. l.
281 63
IČO: 26614006

redakce@cvikr.info
www.cvikr.info
Slovo předsedy

 

Vážení občané,

Občanské sdružení Asanace už existuje 12 let a do komunálního volebního klání vstupuje již po čtvrté.Ve třech předchozích volebních obdobích jsme měli své zástupce v městském zastupitelstvu, kteří vždy hájili spravedlivé zájmy občanů Kostelce i Svatbína. Síla, se kterou jsme tak činili, byla závislá na počtu našich mandátů v zastupitelstvu.
Jsme jediným volebním uskupením zcela nezávislým na partajích, všichni ostatní kandidáti byli nominováni politickými stranami či politickými hnutími. Politické názory našich kandidátů jsou různorodé, společný je však zájem zlepšit podmínky života ve městě. групон
Asi jste si všimli nových tváří na naší kandidátce. Ano, máme zde nové mladé kandidáty a protože jsme přesvědčeni o jejich schopnostech i morálních kvalitách, dali jsme jim šanci být i na čele kandidátky. Nicméně všichni naši kandidáti jsou kvalitní a pokud nám dáte podporu, necháme na Vás, kterým dáte své preferenční hlasy. Každý náš kandidát má svoji specializaci, které může využít ve prospěch města, ve vedení města jsou schopni obstát všichni.
Naše občanské sdružení nevzniklo účelově, aby se po volbách zrušilo či nenápadně vyšumělo, v činnosti tedy budeme pokračovat i po volbách, ať už dopadnou jakkoliv. A protože jsme sdružení otevřené, přivítáme i další obětavce, kteří chtějí městu pomoci a nehledají v tom osobní prospěch. groupon
A proč volit naše kandidáty? Snad proto, že máme jiný přístup, než kandidáti politických stran či hnutí. Některé se otřásají skandály, jiné pro zvýšení popularity vytáhnou jako trumf nějakou čerstvě ulovenou rybu, kterou jim vytipovali PR odborníci, některé mají nepěknou minulost, některé vznikly nedávno, tak se k nim před volbami přidruží honem ti, kteří cítí, odkud právě vítr fouká, některé ani nedávají najevo, že existují, jejich kandidáti pak často odněkud vystupují, někam vstupují, za někoho jiného kandidují.

Všimněte si, že naše kandidáty jste mohli vidět již na dřívějších kandidátkách Asanace nebo jsou to kandidáti noví. Ale, že by k nám přebíhali ze všech možných stran, to opravdu ne. Možná proto, že naši příznivci a kandidáti zde osobní prospěch nenajdou.
Chci vás ještě jednou ujistit, že máme slušné, vzdělané a schopné kandidáty, dejte nám tedy prosím své hlasy ve volbách. A křížkujte podle své vůle, vhodnými kandidáty jsou u nás jak ten první, tak ten poslední, střed nevyjímaje. A hlavně, pokud nám opravdu fandíte, udělejte křížek u názvu našeho sdružení.

Ing. Jiří Bitter
předseda Občanského sdružení Asanace

чай с имбирем
бадан

Vložil(a): JBit | Vydáno dne 15. 09. 2014 | 5846 přečtení
© 2010 - Občanské sdružení ASANACE, Kostelec nad Černými lesy.
Vytvořeno v redakčním systému phpRS

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

ADMINISTRACE